Potencjał i dynamika na tanich spółkach

imagesW ostatnich tygodniach ponownie pojawiło się bardzo dużo tanich spółek, na których wygenerowane zostały szybkie i dynamiczne ruchy. Wiele spółek w ciągu kilku czy kilkunastu sesji wzrosło o kilkadziesiąt, kilkaset czy nawet tysiąc procent!

Jeżeli nie trejdowałeś na nich w trakcie wzrostów, nic straconego. Giełdy amerykańskie dają możliwość grania na spadki. Dopracuj swoją strategie wejść i wykorzystaj również tą możliwość.

Poniżej przegląd ciekawszych spółek, na których w ostatnim czasie trejdowałem. Zaraze te spółki, mam stale w obserwacji pod kątem możliwego dynamicznego odwrócenia. Oczywiście wszystko uzależnione jest od dostępności shortów na danej spółce.

W przypadku tanich spółek, potencjał ruchu (jak i jego szybkiej korekty) uzależniony jest od faktu, czy za danym ruchem stał ważny news ze spółki - czy było to zwykłe tzw. "pump and dump". W celu zrozumienia tego "zjawiska" odsyłam do starszego artykułu: Pump and dump na tanich spółkach.

Poniżej wykresy spółek, które w ostatnich tygodniach odnotowały znaczące wzrosty.

Zacznę od hitu - DGLY. Niestety, u mnie jest on od jakiegoś czasu już nieshortowalny, ale to kwestia brokera i dostępności do shortów:

DGLY - wzrost z 3.15$ do 33.59$ - blisko 1000%:


images


JRJC - wzrost z 4.45$ do 11.88$ - blisko 165%:


images

 

 RADA - wczorajsza spółka dnia :); z 2.66$ na blisko 6$.


images

 

 CPRX - spokojniejszy wzrost - ale z 2.25$ zrobiło się blisko 3.5$.


images

 

 VGGL - z 3% na 5.70$.


images

 

 ISNS - dynamiczny ruch z 2.25$ na blisko 10$.


images

 

Przypomnę przy okazji kilka wykresów - spółki które opisywałem 2 miesiące temu. To powinno Wam uzmysłowić w drzemiącym potencjale :) Wykes sprzed dwóch miesięcy - wykres po pewnym czasie - widać wyraźnie że zarówno wzrosty jak i korekty są szybkie i dynamiczne.

CBAK - sprzed 2 miesięcy:


images


CBAK - obecnie - korekta z 5$ do nieco poniżej 3$.


images

 

EVRY - sprzed 2 miesięcy:


images


EVRY - obecnie - korekta z 4$ do nieco poniżej 1.7$.


images

 

USU - sprzed 2 miesięcy:


images

 

USU - obecnie - korekta z 12.35$ do 4$:


images

 

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum