1-5.08.16 - przegląd najmocniejszych spółek z giełd amerykańskich

1

 

Wyniki kwartalne rozkręcają się na całego. Co mnie bardzo cieszy, bo mogę wykorzystać ten rynek pod swoje strategie znacznie lepiej :) Pewność, a co najważniejsze przyjemność w tradingu mi wróciła. Znowu trejduje ze spokojem w głowie i będzie tak jeszcze przez najbliższe spokojnie 2 miesiące. 

W minionym tygodniu ciut więcej trejdowałem na spółkach w przedziale 10-30$, mniej na low floatach. Jednak nadal na nich strasznie dużo się działo - polecam spojrzeć na wykresy np. SAEX czy HMNY.

Poniżej przegląd części spółek, które trejdowałem, najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)!

 

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - SAEX (notowana na NASDAQ). Imponujący ruch z niecałych 10 do blisko 70$ w przeciągu 2 sesji. Końcówka już nie była taka mocna, kurs zakończył tydzień na poziomie 32.50$ co dało 199,9% wzrostu.   

 

saex

 

Bardzo fajny tydzień w przedziale spółek - cenowo do 30$. Czyli w cenach, które najbardziej lubię grać. Dobra zmienność, znaczny wzrost wolumenu i proste układy. Tak by sobie życia nie komplikować. Również trejdowałem na low floatach, ale mniej niż w ostatnim czasie.

 

 

 saex

 

saex

 

saex

 

saex

 

saex

 

saex

 

saex

 

 

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem.
Sprawdź Trade-Ideas    |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam