7-11.08.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

2500 praktycznie stestowane na S&P 500. Trochę informacji w minionym tygodniu - na linii USA-Korea Północna - spowodowało spadki. Liczę na to, że się utrzymają. Ale mam wrażenie, że będzie podobnie jak ostatnio. I za kilka dni pozostanie po tych spadkach jedynie drobne wspomnienie. Na rynku bardzo dobra zmienność jak i wolumen. Także było co trejdować :)

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Także moje spojrzenie na S&P 500. Dodatkowo dodaje kryptowaluty, które w tym roku pogrywam bardzo mocno. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30. W najbliższych tygodniach stockwatche nie będą codziennie aktualizowane. Wszystko zależy od tego czy będę miał czas na trading bo u mnie wakacje w pełni.

S&P 500 

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym:

 

sp070817h

 

brcd

 

brcd

 

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - DRYS (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 51,2%.

 

drys

 

Kilka ciekawych spółek, które trejdowałem w minionym tygodniu. Fajna zmienność na indeksie, wpłynęła na dobre ruchy na spółkach:

 

bx

 

arcb

 

arcb

 

arcb

 

arcb

arcb

 


Alty w trendzie spadkowym na całego. Ja siedzę w 90% w bitcoinach. Dla zainteresowanych tradingiem na kryptowalutach - korzystam z Bitbay | BitMarket | BitFinex | Poloniex | Bittrex.

 

capr

   

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top1

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam