14-18.08.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Powoli rynek zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Patrząc na S&P 500 zaczyna rysować nam się ładny układ spadkowy, który może nabrać przyspieszenia. Nadal jednak męczy mnie to że 2550-2600 nie zostało stestowane. Ale nie może być idealnie :) Gramy co jest. Na kryptowalutach również świetnie. BTC coraz wyżej, a jak wspominałem ostatnio na nim od pewnego czasu głównie akumuluje.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Także moje spojrzenie na S&P 500. Dodatkowo dodaje kryptowaluty, które w tym roku pogrywam bardzo mocno. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30. W najbliższych tygodniach stockwatche nie będą codziennie aktualizowane. Wszystko zależy od tego czy będę miał czas na trading bo u mnie wakacje w pełni.

S&P 500 

Poniżej S&P 500 na wykresie godzinowym, dziennym oraz tygodniowym. Zwróć uwagę na dziennym na niższe szczyty (oznaczyłem w kółkach). To serio dobry układ pod przyspieszenie spadków. Miej to na uwadze.

 

 

sp180817h

 

brcd

 

sp180817h

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - RTNB (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 80%. Idealnie wpadł mi tam short z poziomu 2.31$ i po kolei halty i niskie openy :)

 

rtnb

 

Kilka ciekawych spółek, które trejdowałem w minionym tygodniu. Fajna zmienność na indeksie, wpłynęła na dobre ruchy na spółkach:

 

bx

 

arcb

 

arcb

 

arcb

 

arcb

arcb

 arcb


Alty w trendzie spadkowym na całego. Ja siedzę w 90% w bitcoinach. Dla zainteresowanych tradingiem na kryptowalutach - korzystam z Bitbay | BitMarket | BitFinex | Poloniex | Bittrex.

 

capr

    capr

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top1

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam