21-25.08.17 - Tradingowy przegląd tygodnia

przeglad

 

Świetny tydzień na kryptowalutach. Zapowiada się, że kolejny będzie równie interesujący. Na akcjach indeks nieco nudnawny, natomiast codziennie spora liczba spółek o dużej zmienności i to zarówno na tanich pump&dumpach jak i droższych spółkach z newsami.

Poniżej przegląd najmocniejszych tzw. market moversów oraz przegląd sektorów. Także moje spojrzenie na S&P 500. Dodatkowo dodaje kryptowaluty, które w tym roku pogrywam bardzo mocno. Życzę udanych transakcji w nadchodzącym tygodniu :)

 

Spójrz również

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, pamiętaj o codziennie publikowanej przeze mnie liście spółek:

1. Codziennie publikuje moje stockwatche - zwykle około 13:30. W najbliższych tygodniach stockwatche nie będą codziennie aktualizowane. Wszystko zależy od tego czy będę miał czas na trading bo u mnie wakacje w pełni.

S&P 500 

Warto spoglądać na kanał spadkowy na godzinówce. Na wyższych interwałach ograniczenia stale takie same.

 

sp250817h

 

brcd

 

sp180817h

Najmocniejsze wzrosty w minionym tygodniu

Najmocniejszą spółką minionego tygodnia była - DMTX (notowana na NASDAQ). Wzrost w minionym tygodniu na poziomie 162,5%. 

 

rtnb

 

Kilka ciekawych spółek, które trejdowałem w minionym tygodniu. Fajna zmienność na indeksie, wpłynęła na dobre ruchy na spółkach:

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

anf

 

Bardzo mocny rynek na altcoinach w minionym tygodniu. Dużo altów ruchy po 15-30%, a część zdecydowanie mocniej - w tym XMR, LSK, XRP. Ponownie większe pozycje w altach. Dla zainteresowanych tradingiem na kryptowalutach - korzystam z Bitbay | BitMarket | BitFinex | Poloniex | Bittrex.

 

capr

    capr

capr

 

capr 

 

Poniżej lista najmocniejszych spółek minionego tygodnia.


top1

 

Przegląd sektorów na NYSE, NASDAQ, AMEX

Przegląd spółek notowanych w indeksie S&P 500:

 


images

 

Poniżej przegląd sektorów. 

 


sek


Podczas sesji korzystam ze skanera Trade-Ideas, który pomaga mi w wyszukiwaniu spółek spełniających kreteria moich strategii w czasie rzeczywistym. Używam go od 2007 roku i naprawdę polecam jeżeli jesteś day traderem. Dla czytelników mam 15% zniżkę na skorzystanie z Trade Ideas. Polecam!
Sprawdź Trade-Ideas   + KOD: 15BEDAYTRADERPL |  Sprawdź z jakich innych narzędzi korzystam