Wywiad dla Comparic.pl na temat mojego podejścia do tradingu

tradingdeskW ostatnim czasie na łamach Comparic.pl pojawił się wywiad ze mną. W wywiadzie odpowiadam na pytania dotyczącego mojego podejścia do zarządzania ryzykiem, do sizingu, prowadzenia pozycji itd. Również kilka słów na temat tradingu indywidualnego oraz w grupie jak i tego co powoduje, że początkujący sami grzebią swoje szanse na powodzenie na rynku.

 

Add a comment

Czytaj więcej: Wywiad dla Comparic.pl na temat mojego podejścia do tradingu

Rozpocznij swoją karierę w tradingu!

ostc2

 

Blisko 10 lat temu, we wrześniu 2007 roku, rozpocząłem swoją przygodę z day tradingiem. Przygoda ta zamieniła się w pracę w biurze proptradingowym, by następnie zmienić to na trading na własny rachunek. Stał się on moim jednym przez lata źródłem dochodu, co sprawiało jeszcze większą satysfakcję :) Zapewne plułbym sobie w brodę gdybym nie spróbował, a w głowie miałbym myśli typu "A co by było gdyby....".

Polecam Ci byś nie miał również takich problemów i skorzystał z okazji jaka właśnie się pojawiła. Najstarsza firm typu Proprietary Trading na polskim rynku - OSTC Ltd (sp. z o.o.) oddział w Polsce, rozpoczęła właśnie proces rekrutacji. Może to właśnie ten moment, może to okazja byś się sprawdził i nadał nowy bieg swojemu życiu :) Szczerze polecam, bo nic nie sprawia takiej satysfakcji i nie daje poczucia wolności jak trading!

Add a comment

Czytaj więcej: Rozpocznij swoją karierę w tradingu!

[DayTrader Event] - Wywiad z Maciejem Biskupem - day traderem z giełd amerykańskich

daytrader mb

 

Dzisiaj zapraszam Was na wywiad z Maciejem Biskupem. W wywiadzie Maciek przybliży tematykę tape readingu, czyli czytania z kwotowań jako strategii tradingowej. Odkąd trejduję na amerykańskej giełdzie, tape reading stanowi podstawę mojej strategii tradingowej oraz wsparcie pod zarządzanie pozycjami. Uważam, że jest to niezwykle ważny temat i dlatego staram się go promować zawsze i wszędzie :) Maciek zajmuje się szkoleniem traderów w zakresie tape readingu w swoim biurze tradingowym, który prowadzi w ramach firmy Global BD Trading. Na Evencie jednak, tematykę "Tape readingu" przedstawimy wspólnie, gdyż tworzymy wspólny projekt z naszym zagranicznym partnerem - Tape Reading Academy. Będzie ciekawie :))

Add a comment

Czytaj więcej: [DayTrader Event] - Wywiad z Maciejem Biskupem - day traderem z giełd amerykańskich

[DayTrader Event] - Wywiad z Łukaszem Czerniak - day traderem z giełd amerykańskich

lczerniak

 

Dzisiaj zapraszam Was na wywiad z Łukaszem Czerniak. Będziecie mieli okazję poznać Łukasza podczas DayTrader Event i wykładu jaki tam przeprowadzi. Łukasz żyje z giełdy od 2009 roku. W zasadzie trejdujemy biuro w biuro, więc na bieżąco mamy ze sobą kontakt i wymieniamy się naszymi spojrzeniami na rynek.  Łukasz jest dość ekscentryczną osobą, która na rynku akcyjnym czuje się bardzo dobrze. Szanuje Łukasza za to, że potrafi dostosować się do zmiennego rynku i bez problemu potrafi pracować nad nowymi strategiami, gdy coś na rynku ulega drastycznej zmianie.

Add a comment

Czytaj więcej: [DayTrader Event] - Wywiad z Łukaszem Czerniak - day traderem z giełd amerykańskich

[DayTrader Event] - Wywiad z Tomaszem Kaczmarskim - Psychologiem sportu oraz tradingu

wywiad TK

 

Dzisiaj zapraszam Was do wywiadu z psychologiem sportu Tomaszem Kaczmarskim. Psychologiem sportu oraz tradingu. Specjalistą, który ma cholernie duże doświadczenie w swojej branży. Z Tomkiem współpracuje od stycznia tego roku. Niesamowicie jego wiedza i rozmowy, a także ćwiczenia wpłynęły na moją osobę, podejście do tradingu oraz przede wszystkim progress jaki w nim poczyniłem. Dlatego też postanowiłem, że warto by wiedzę o tym poszerzyć.

Add a comment

Czytaj więcej: [DayTrader Event] - Wywiad z Tomaszem Kaczmarskim - Psychologiem sportu oraz tradingu