Day-Trader.pl - Proprietary Trading, NASDAQ, NYSE, AMEX - Artykuły http://www.day-trader.pl/artykuly Mon, 21 Aug 2017 01:09:12 +0200 Joomla! - Open Source Content Management pl-pl [Video] Umiejętności diagnozowania problemów w tradingu i metody wychodzenia z nich http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3408-video-umiejetnosci-diagnozowania-problemow-w-tradingu-i-metody-wychodzenia-z-nich http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3408-video-umiejetnosci-diagnozowania-problemow-w-tradingu-i-metody-wychodzenia-z-nich

problemywtradingu

 

Kto nie miewał problemów w momencie rozpoczęcia tradingu lub nawet po latach - niech podniesie rękę? O chwila, nikt się nie zgłasza? No co wy :) Take to już jest w tym biznesie, zawsze będzie gorszy okres, szczególnie jak mocno zmieni się cykl na rynku lub po prostu pojawią się jakiekolwiek zmiany techniczne, które wpłyną na dotychczas wykorzystywane strategie.

Dzisiaj bardzo dobry materiał. Video, podczas którego mój dobry znajomy i trader zarazem, opowie dość dobrze na ten temat. Bazuje to na jego doświadczeniu, a trejduje praktycznie tyle co ja na giełdach, więc kawał wiedzy i umiejętności ma.
 

]]>
tomasz.przybycien@gmail.com (Tomek Przybycień) Trading Mon, 31 Jul 2017 14:16:31 +0200
Strategia małych kroków http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3395-strategia-malych-krokow http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3395-strategia-malych-krokow

podstawy

 

W ostatnim czasie dość dużo nowych graczy dołączyło do mojej grupy RemoteDayTraderGroup.com. Bardzo często powtarza się u nich ten sam błąd. Czy może raczej schemat działania. Chca za szybko i za dużo :) Cel u każdego z nich jest taki sam, zarabiać jak najszybciej. Oczywiście to są dobre założenia. Przecież na giełdzie chcemy zarabiać :) Jednak już sposób wykonania - nie do końca jest poprawny. Przez to potencjalni traderzy, zaczynają skakać z kwiatka na kwiatek. A tu raz spółka po 1$. a tu nagle po 120$, a ze zmiennością sesyjna 50 centów, a nagle 12$. Chwila chwila, przecież przydałby się jakiś plan i założenia.

Dzisiaj we wpisie moja sugestia na to jak zacząć by dać sobie nieco więcej szans. To dość proste zasady, ale pozwalające na przejście pewnymi etapami do budowy i rozwoju własnej strategi.

]]>
tomasz.przybycien@gmail.com (Tomek Przybycień) Trading Thu, 13 Jul 2017 13:35:52 +0200
W świecie kryptowalut - jak zacząć cz. 2 http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3387-w-swiecie-kryptowalut-jak-zaczac-cz-2 http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3387-w-swiecie-kryptowalut-jak-zaczac-cz-2

krytp2

Po ostatnim moim wpisie otrzymałem mnóstwo pytań odnośnie tego jak w ogóle zacząć trading na krypto walutach. Postaram się przybliżyć temat abyście wiedzieli jak zacząć i na jakich giełdach grać. Takie drobne krok po kroku, czy przysłowiowy FAQ odnośnie tradingu na kryptowalutach.

Jeżeli w tekście czegoś Ci będzie brakować – zostaw informację w komentarzu, a uzupełnię w miarę wiedzy i możliwości czasowych :)

]]>
tomasz.przybycien@gmail.com (Tomek Przybycień) Trading Fri, 30 Jun 2017 13:17:11 +0200
Rozpocznij swoją karierę w tradingu! http://www.day-trader.pl/artykuly/wywiady/3370-rozpocznij-swoja-kariere-w-tradingu http://www.day-trader.pl/artykuly/wywiady/3370-rozpocznij-swoja-kariere-w-tradingu

ostc2

 

Blisko 10 lat temu, we wrześniu 2007 roku, rozpocząłem swoją przygodę z day tradingiem. Przygoda ta zamieniła się w pracę w biurze proptradingowym, by następnie zmienić to na trading na własny rachunek. Stał się on moim jednym przez lata źródłem dochodu, co sprawiało jeszcze większą satysfakcję :) Zapewne plułbym sobie w brodę gdybym nie spróbował, a w głowie miałbym myśli typu "A co by było gdyby....".

Polecam Ci byś nie miał również takich problemów i skorzystał z okazji jaka właśnie się pojawiła. Najstarsza firm typu Proprietary Trading na polskim rynku - OSTC Ltd (sp. z o.o.) oddział w Polsce, rozpoczęła właśnie proces rekrutacji. Może to właśnie ten moment, może to okazja byś się sprawdził i nadał nowy bieg swojemu życiu :) Szczerze polecam, bo nic nie sprawia takiej satysfakcji i nie daje poczucia wolności jak trading!

]]>
tomasz.przybycien@gmail.com (Tomek Przybycień) Wywiady Tue, 16 May 2017 06:59:51 +0200
W świecie kryptowalut http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3347-w-swiecie-kryptowalut http://www.day-trader.pl/artykuly/trading/3347-w-swiecie-kryptowalut

krypto

 

Wow, blisko 2 miesiące nic konkretnego na stronie nie napisałem. Ale dużo się działo w tym czasie, więc za bardzo nie miałem nawet wolnej chwili na to by usiąść i napisać. Dziś skrobnę co nieco o tym co ostatnio u mnie w tradingowym świecie się działo. I co ciekawe, nie będzie to dotyczyło tym razem giełd amerykańskich. Zapraszam!

]]>
tomasz.przybycien@gmail.com (Tomek Przybycień) Trading Wed, 12 Apr 2017 16:10:19 +0200