Od lutego 2017 dość mocno przeniosłem się również na rynek kryptowalut. Trafiłem na najbardziej idealny moment co dobrze wynagrodziło. Uważam, że nie można tego rynku ignorować. Nie jeżeli jesteś traderem, który potrafi dostosować się do tego co daje jakakolwie giełda.

W dziale tym będę również pisał na temat branży kryptowalut, ciekawych zagrań, sprzętu do kopania kryptowalut.

Z polecanych przeze mnie giełd do tradingu na krypto:

1. Bitbay

2. Bitmarket

3. Bitfinex

4. Binance (szczególnie pod ICO)

5. HitBTC (szczególnie pod ICO)

6. Poloniex

7. Bittrex

8. Coinexchange (tanioszki mniej płynne też)

 

Trading na kryptowalutach

kryptotrading

Jeden z czytelników zapytał mnie, na co zwracam uwagę trejdując na kryptowalutach. W tym wpisie postaram się to przybliżyć. Dodatkowo wrzucę wkrótce film, w którym opowiadama nieco więcej odnośnie samego rynku kryptowalut i co ważne - to nie film z serii "jak zostałem milionerem na LSK" czy innej krypto haha. Troche merytoryki jest ważniejsze, niż mydlenie ludziom oczu. Zreszta taką samą zasadę stosuję w tradingu na akcjach NYSE/NASDAQ. 

Zapraszam do lektury i dodawania komentarzy z Waszym podejściem do tematu :)

Czytaj więcej: Trading na kryptowalutach

W świecie krytowalut - konta tradingowe

krytp2

Po ostatnim moim wpisie otrzymałem mnóstwo pytań odnośnie tego jak w ogóle zacząć trading na krypto walutach. Postaram się przybliżyć temat abyście wiedzieli jak zacząć i na jakich giełdach grać. Takie drobne krok po kroku, czy przysłowiowy FAQ odnośnie tradingu na kryptowalutach.

Jeżeli w tekście czegoś Ci będzie brakować – zostaw informację w komentarzu, a uzupełnię w miarę wiedzy i możliwości czasowych :)

Czytaj więcej: W świecie krytowalut - konta tradingowe

W świecie krytowalut - start - część 1

krypto

 

Wow, blisko 2 miesiące nic konkretnego na stronie nie napisałem. Ale dużo się działo w tym czasie, więc za bardzo nie miałem nawet wolnej chwili na to by usiąść i napisać. Dziś skrobnę co nieco o tym co ostatnio u mnie w tradingowym świecie się działo. I co ciekawe, nie będzie to dotyczyło tym razem giełd amerykańskich. Zapraszam!

Czytaj więcej: W świecie krytowalut - start - część 1 Storage banner 160x600 en