07.07.14 - Zagranie na CBAK, EVRY

imagesZagranie z dnia: 07.07.14
Spółka: EVRY, CBAK

Opis: typowo techniczne zagrania na powyższych spółkach. Dzisiaj rano wrzuciłem na stronie w poście "pump and dumps na tanich spółkach" możliwe scenariusze dla EVRY, CBAK i kilku innych spółek. Długo nie trzeba było czekać na ich realizacje.

 

 

 

Zagranie 1 - CBAK

Niestety poranne problemy z egzekucją zleceń nie pozwoliły mi wejść w shorta dokładnie tam gdzie planowałem. Jednak druga okazja przyszła nieco później. Spółka wtedy spadła już powyżej 10% od ceny zamknięcie, co spowadowało włączenie sie SSR (czyli wejście w shorta możliwe tylko na upticku).

  • otwarcie pozycji krótkiej z 3.47$
  • zamknięcie pozycji po 3.32$

Spadek był kontynuowany, jednak na tych rejonach czekałem już na zajęcie pozycji długiej i odwrócenie.

Zagranie 2 - CBAK

Kurs kontynuował spadek, i krótka stabilizacja nastąpiła w rejonie 3.17-20$. Poziom 3.18-19$ był dla mnie interesujący z tego względu, że kurs był ładnie przesuwany w dół przez ukryte zlecenia.

  • otwarcie długiej pozycji - 3.19$
  • częściowe zamknięcie pozycji po 3.27$
  • całkowite zamknięcie pozycji po 3.42-43$.

 

Wykres 3 min - momenty wejścia i wyjścia z pozycji dla obydwu zagrań:


images

 

Zagranie 3 - EVRY

Powód wejścia - opisałem również dziś rano - tutaj. Otwarcie nastąpiło powyżej opisanego wcześniej poziomu, dlatego też na open otwarta pozycja długa.

  • otwarcie pozycji 3.54$
  • zamknięcie pozycji po 3.77$ oraz 3.82$

Można było złapać jeszcze blisko 10 centów, ale dość wielkie zlecenia sprzedaży odstraszały, dlatego postanowiłem zrealizować pozycję. W skali dnia, kurs zakończył na minusie, jednak wybicie z rana było dynamiczne i bardzo zyskowne.

Wykres 1m:


images

 

 

 

 

dte2016konf

daytraderevent2019

szkolatradingum