[Narzędzia tradingowe] - Trade Ideas - nowe funkcje i wyższa cena

trade ideas

 

Trade Ideas to skaner akcji z giełd amerykańskich, z którego korzystam od 2008 roku. Polecam go wszystkim, którzy aktywnie trejdują na giełdach NYSE, NASDAQ oraz AMEX. Od 22 lipca zmieniają się ceny - będą wyższe - w związku z wypuszczeniem na rynek nowej wersji - która zawierać będzie wykresy. Podwyżka jest znaczna - dlatego warto skorzystać z niższych cen jeszcze w najbliższym tygodniu.

 

Do czego służy Trade Ideas

Trade-Ideas to program, którego używam od lat celem przeszukiwanie w czasie rzeczywistym rynku w poszukiwaniu spółek spełniających moje kryteria. Program ten umożliwia dodanie własnych filtrów, które przeszukują wszystkie spółki notowane na giełdach amerykańskich wyświetlając wyniki z opóźnieniem od 100 ms do kilku sekund od zajścia określonego sygnału.

 

Podwyżka cen Trade Ideas

Od 22 lipca Trade Ideas zmienia stawki opłat comiesięcznego kosztu programu. Dlatego też warto przetestować i skorzystać z programu już teraz. Niższe stawki obowiązują do 21 lipca.

Stawki zmienią się:

 

--  Kliknij tu i zakup dostęp do programu Trade Ideas  --

 

Nowe funkcje programu zostały omówione w filmie poniżej:

{youtube}ZkvMNF98pqo{/youtube}

 

Po co Trade Ideas

Jeżeli jesteś aktywnym traderem, zapewne wiesz że ciężko jest przegląd blisko 8000 spółek każdego dnia. Program Trade Ideas zrobi to za Ciebie. Jest to skaner akcji w czasie rzeczywistym, w którym w prosty sposób przygotowujesz odpowiednie filtry, które przeszukają cały rynek w celu znalezienia interesujących Cię wydarzeń na spółce. Dzięki temu już po kilkudziesięciu milisekundach wiesz gdzie interesująca Cię sytuacja miała miejsce. Jest to naprawdę wielka przewaga nad innymi graczami - pamiętaj w tradingu liczy się nieraz każda sekunda. 

 

Trade Ideas w praktyce

W poniższym nagraniu wyjaśniam jak działa Trade Ideas, jakiego rodzaju filtry oferuje oraz jak dodać przykładowe alerty. Jest to naprawdę potężne narzędzie, którego miesięczny koszt zwraca się tak naprawdę po jednej drobnej transakcji.

{youtube}XMxnx1QsPiw{/youtube}

 

Co z aktualnymi użytkownikami programu

Osoby, które korzystają z Trade Ideas obecnie - zachowają niższe ceny wraz z aktualizacją programu. Dotyczy to wszystkich klientów, którzy aktywnie korzystają z programu bez przerw. Jeżeli przerwiesz subskrypcje, a następnie do niej powrócisz - obowiązywać będą wyższe stawki.

 

--  Kliknij tu i zakup dostęp do programu Trade Ideas  --

 

 

Masz pytania odnośnie programu Trade Ideas? Napisz poniżej, w miarę wiedzy postaram się Ci pomóc!