Jadę na Wall Street ;)

usa

 

Ruszam na Wall Street :) Z dwójką znajomych traderów, we wtorek ruszamy do USA, trzeba pomacać bykowi jaja na Wall Steet by szczęście na rynku nas nie opuszczało haha.

Dlatego też w najbliższych tygodniach nie będę publikował spólek na radarze oraz zbyt dużej liczby artykułów. Zapewne wrzucać będę trochę zdjęć oraz relizacji z wyprawy. Do USA nie lecę tylko by zwiedzać, jadę tam również po to by zdobyc wiedzy i spotkać się ze świetnymi traderami, których od lat szanuje i podpatruję.

 

Po co jadę

Główny cel to Traders4ACause. Konferencja, na którą zbierałem się już jakiś czas. W końcu postanowiłem pojechać. Szukam kopniaka, to bedzie chyba najlepszy, jaki w tej chwili jest w mojej głowie. Poza świetnymi wykładowcami spotkam tam całą grupę naprawdę zajebistych traderów, od poziomu których dzieli mnie sporo. Chce z nimi porozmawiać, posłuchać co mają do powiedzenia - dzięki czemu mam nadzieję wprowadzę takie zmiany w swoim graniu, że będę w końcu zadowolony. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nic nie ma bez ciężkiej pracy - ale rozmowy z traderami, zawsze dają dużego kopniaka i naprawdę dobrą wiedzę. Chce to w pełni wykorzystać.

Dodatkowo planuje spotkać się z przedstawicielami kilku firm, z którymi współpracuje od lat. Część z nich odwiedziła mnie dotychczas w Polsce na DayTrader Event, teraz pora na odwiedziny u nich :) 

Czy będę trejdował

Tak, jeżeli na rynku wydarzy się coś naprawdę mocnego. Możę DB padnie? Jeżeli nie, odpuszczam. Sprzęt jednak ze sobą biorą na wszelki wypadek :)

 

Chcesz zwiedzać ze mną?

Nie ma problemu, na łamach Day-Trader.pl opublikuję relajcę (w sumie nigdy z wakacji tego nie robię, ale tutaj będzie tradersko wakacyjnie :)). Bo ruszam z dwoma traderami, z którymi znam się od lat i wspólnie trejduję.

Dodatkowo zapraszam do śledzenia mnie na: