5 edycja DayTrader Event już we wrześniu!

konferencja

 

We wrześniu, w dniach 9 do 11, odbędzie się 5 edycja Konferencji "DayTrader Event", którą organizuję osobiście od 2011 roku. Cel konferencji jest niezmierny - pokazać uczestnikom, że na rynku można zarabiać, zarabiać stabilnie i przez lata.

Podczas trzech dni konferencji, ja oraz zaproszeni przeze mnie wykładowcy - skupiamy się na tematach, które według mnie są najważniejsze z punktu widzenia tradera, który chce osiągnąć mierzalne wyniki na rynku. Blisko 400 osób wzięlo udział w poprzednich edycjach, mam nadzieję, że w tym roku spotkam tam Ciebie i będzie nam dane przybić pionę i porozmawiać! A co wydarzy się na kolejnej edycji?


5 edycja Konferencji "DayTrader Event"

Konferencja odbędzie się w dniach 9 do 11 września w Katowicach. Gdzie dokładnie, jaki będzie program, kto poza mną wystąpi.... o tym już wkrótce!

Pamiętaj, że DayTrader Event to najlepsza okazja by spotkać traderów, którzy jak ja żyją z tradingu. Na evencie spotkasz bardzo dużo traderów, którzy od blisko 10 lat robią dokładnie to co ja, czyli zajmują się daytradingiem na amerykańskich giełdach akcji. Doświadczenie takich osób, to naprawdę cenna wiedza.

Liczba miejsc na zapisy będzie ograniczona. Jak zwykle, kto pierwszy ten lepszy, dlatego też śledź informacje na stronie :)

Jeżeli nie chcesz przegapić startu zapisów, skorzystaj z formularza poniżej:

 

 

 

Jeżeli chcesz zobaczyć jak było na ostatnich konferencjach zobacz poniższe nagranie video i przeczytaj relacje. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnej edycji DayTrader Event!

 

{youtube}Rfz7xEa9IKU{/youtube}

 

Poprzednie edycje:

  1. Jednodniowa konferencja "Twój start w świecie day tradingu": Relacja z konferencji.
  2. 4 edycja "DayTrader Event" - Kraków: Relacja z Eventu.
  3. 3 edycja "DayTrader Event" - Łódź: Relacja z Eventu.
  4. 2 edycja "DayTrader Event" - Białka Tatrzańśka: Relacja z Eventu.
  5. 1 edycja "DayTrader Event" - Istebna: Relacja z Eventu.

 

Jeżeli masz pytania odnośnie Eventu, sugestie dotyczące tematyki wykładów - napisz w komentarzu. Event robię dla Ciebie, więc bardzo mi pomoże to gdy dowiem się jakie tematy Cię interesują najbardziej lub odpowiedzi na jakie pytania szukasz :)