Spotkajmy się na DayTrader Event!

daytraderevent2016

 

Zapraszam Cię do udziału w V edycji Konferencji DayTrader Event. Nie lubię bełkotu marketingowego, który miałby w czułych słówkach zachęcić Cię do udziału. Nie taki jest cel konferencji by mydlić komukolwiek oczy. Przyjedź, posłuchaj, podyskutuj z nami przez trzy dni i sam oceń. Uważam, że otrzymasz kawał dobrej wiedzy, a co najważniejsze spotkasz bardzo dużą liczbę doświadczonych traderów - w większości których historia tradingowa jest mi znana od lat. Lepszej rekomendacji nie potrzeba.


5 edycja Konferencji "DayTrader Event"

Na tej konferencji nie znajdziesz teoretyków, analityków czy szkoleniowców, którzy z rynkiem nie mają za wiele wspólnego. Spotkasz traderów z krwi i kości. Traderów, którzy mają potężne doświadczenie na rynku. Traderów, za którymi przemawiają konkretne wyniki. Traderów, którzy zarabiają na rynku, ale nie obce są im również straty. Traderów, którzy stale się uczą i nie stoją w miejscu, by nie wypaść z rynku. DayTrader Event to konferencja, którą organizuję od 2011 roku i zrzesza tych, którzy z rynku chcą wyciągnąć prawdziwe pieniądze.

W tym roku stawiam na rozwój warsztatu traderskiego oraz psychologicznego i emocjonalnego w formie jakiej zapewne jeszcze nie doświadczyłeś w Polsce. Połączenie wiedzy traderów, którzy wystąpią na konferencji ze wsparciem psychologa sportu będzie dla Ciebie z pewnością dużym zastrzykiem do działania.

Cena konferencji obniżona jest poprzez udział firmy The Proptrading Group oraz mojej grupy RemoteDayTraderGroup.com jako sponsorów. To co płacisz pokrywa koszty wyżywienia, przerw kawowych, sali konferencyjnej oraz koszty organizacyjne.

Tutaj znajdziesz pełen program, opis oraz wszystkie niezbędne informacje: www.konferencjatradingowa.pl

Do zobaczenia we wrześniu!

Tomek

 

Jeżeli chcesz zobaczyć jak było na ostatnich konferencjach zobacz poniższe nagranie video i przeczytaj relacje. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnej edycji DayTrader Event!

 

{youtube}Rfz7xEa9IKU{/youtube}

 

Poprzednie edycje:

  1. Jednodniowa konferencja "Twój start w świecie day tradingu": Relacja z konferencji.
  2. 4 edycja "DayTrader Event" - Kraków: Relacja z Eventu.
  3. 3 edycja "DayTrader Event" - Łódź: Relacja z Eventu.
  4. 2 edycja "DayTrader Event" - Białka Tatrzańśka: Relacja z Eventu.
  5. 1 edycja "DayTrader Event" - Istebna: Relacja z Eventu.

 

Masz pytania odnośnie Eventu? Napisz poniżej :)