Życie zawodowego tradera - FX Cuffs

fxcuffs

 

24 marca rozpoczyna się EXPO - FX Cuffs w Krakowie. W tym roku będę miał przyjemność wystąpić podczas tego wydarzenia. Zapraszam Was serdecznie. Będzie okazja posłuchać mnie na żywo :) i spotkać się, porozmawiać - bo będę na FX Cuffs w piątek i sobotę.

 

FX Cuffs - Życie zawodowego tradera

O czym będę mówił w piątek 24 marca o 10:45 w sali Teatralnej:

Zakładam, że biorąc udział w konferencji FX Cuffs gdzieś tam w kłębi głowy tkwi u Ciebie myśl – chciałbym aby trading stał się moją pracą, źródłem dochodu i sposobem na życie. Podobnie myślałem 13 lat temu, kiedy rozpocząłem przygodę na rynku, która w 2007 zmieniła się w zawód. Tredując przez kilka lat w trading roomie jednego z pierwszych biur typu Proprietary Tradning w Polsce przeżyłem okres mocnej hossy jak i największej w ostatnich dekadach bessy. W 2011 rozpocząłem trading już bezpośrednio na własny rachunek i stan ten trwa to dnia dzisiejszego.

Podczas wykładu, chciałbym opowiedzieć Wam o tym co stoi, za nazwijmy to „sukcesem”, który pozwala mi od tylu lat być na rynku. Nie jako analityk czy szkoleniowiec. Ich opowieści mogą być ciekawe, ale stoją daleko od prawdziwego rynku. Opowiem to jako trader, który dzięki temu żyje.


Zapraszam serdecznie na wykład: postaram się w sposób jak najbardziej praktyczny opowiedzieć o day tradingu, podejściu do pracy. Opowiem o najważniejszych kwestiach, które pomogły mi na giełdzie zarówno w okresie nauki, największych zysków, ale szczególnie w okresie pogorszenia sytuacji czy chwil, które wymagały ode mnie diametralnej zmiany strategii.

Pamiętaj, że: trading to maraton, nie sprint.


 

FX Cuffs - gdzie

FX Cuffs odbywa się w dniach 24-25 marca w centrum kongresowym ICE w Krakowie. Dokładnie: ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17.

UWAGA! Udział w wykładach podczas FX Cuffs jest bezpłatny.

Wymagana jest jednak rejestracja: Darmowa rejestracja na FX Cuffs.